Boğa Rölyefi

0 Comments
Boğa Rölyefi

Boğa Rölyefi Sanat eseri; Ayyıldız Heykel Büst ve Sanat atölyemizin heykeltraşları Erkan ve Gökhan Akyıldız tarafından yapımı tamamlandı

İsteğe Göre Rölyef Yapıyoruz

Görünümü ile özellikle, et işi ile faaliyet gösteren kasap esnafının gözdesi olan Boğa Rölyefi görenlerin ilgisini çekiyor. Heykeltraşımızdan Erkan Akyıldız ”İstenilen görsele, resime ve her ebata göre, rölyef yapabiliyoruz. Rölyefler dış mekanlara göre, genelde iç mekanlarda daha çok tercih ediliyor. Rölyefler iç mekanların dekoruna, ayrı bir hava katıyor” dedi

Kamu ve Esnaflar Tercih Ediyor

Çalışmamızı değerlendiren, Ayyıldız Heykel Büst ve Sanat atölyemizin Heykeltraşlarından Gökhan Akyıldız ” Rölyef çalışmalarımızı;  ” Devlet kurumları, Bakanlıklar, Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler Müdürlükler, Okular, Hastaneler gibi kamu sektörünün yanı sıra, esnaflarda iş yerlerinde müşterilerinin dikkatini çekmek için reklam amaçlı, satın alınıyor. Heykel ve rölyef fiyatları, boyutlara göre değişiyor” dedi.

Heykeller Rölyefler Reklam Aracı Olarak Kullanılıyor

Boğa Rölyefi dekor niteliğinde kullanılıyor. Tamamen duvar heykeli olarak, konusunda uzman heykeltraşlar tarafından yapılmıştır. İstenildiği taktirde farklı renklerle satışımız vardır. Müşterilerin isteğine göre her mesleğe uygun, duvar rölyefleri, iç ve dış mekan heykelleri yapıyoruz.

Heykel ve rölyefler müşterilerin dikkatini çeker, sürekli akılda kalmayı sağlar, ortamın havasını değiştirir, kurumsal izlenim oluşturur, satışları arttırır. Heykeller ve rölyefler firmaların kurumların ortam logoları gibidir. Bulundukları alanda insanlara akılda kalıcı ve olumlu mesajlar verirler. Heykeller, Rölyefler adeta reklam aracı olarak kullanılabiliyor. İyi kurgulanıp yapılan bir heykel yada rölyef, binlerce sayfa kitabın anlattığı ana fikri tek başına üzerinde taşıyabilir. Geçmişte yaşamış insanların toplumsal kültürü, tarihi mesajları mağaralarda duvar rölyefleri ile günümüze aktarılmıştır. Heykeller, rölyefler dün olduğu gibi bugün de önemini korumaktadır.

Tüm Heykeller ve Boğa Rölyefi Yapımı

Ayyıldız Heykel ve Sanat Atölyesi olarak, 2012 yılından bu yana Heykel, Büst, Rölyef, Anıt Biblo ve benzeri sanat ürünleri imalatını yapıyoruz. Sitemizde yaptığımız işlerin yer aldığı örnek görselleri bulabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre iş yerlerine, ofislere, yazıhanelere, kasaplara, hayvan derneklerine, hayvan federasyonlarına, hayvan kooperatiflerine boğa rölyefi, boğa heykeli, fotoğraftan heykeller, rölyefler yapıyoruz. Konuyla ilgili geniş bilgi almak için sitemizde yer alan, 0282 726 3434 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Boğa rölyefi
Boğa heykeli Kadıköy Boğası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir