Atatürk Heykeli Boyama

0 Comments
Atatürk Heykeli Boyama

Atatürk Heykeli Boyama

Atatürk Heykeli Boyama; haber, yerel bölgesel ve ulusal basında yayımlandı. Heykel boyama haberi Kapaklı Belediyesi’nin imajını güçlendirdi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, uzun yıllardır el sürülmeyen Karağaç Mahallesi’ndeki meydanda bulunan Atatürk Anıtı’nı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıldönümünde yenileyerek, bu büyük zaferi kutladı. Başkan Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın heykelini ona layık hale getirdik. Bu vesileyle başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”dedi.

ON BEŞ YIL ÖNCE YAPILMIŞTI

Yaklaşık 15 yıl önce Karaağaç’ta yapılan dev Atatürk heykeli, zaman içerisinde aşınıp boyaları dökülürken, bazı kırıklarda meydana geldi. Uzun yıllardır pejmürde görüntüsüyle vatandaşların rahatsız eden Atatürk Anıtı’na, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin el attı. Çetin’in talimatıyla Akyıldız Heykel Sanat Atölyesi’nden Heykeltraş Erkan Akyıldız tarafından restore edilen Atatürk Heykeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı Günü’nde vatandaşların takdirini topladı.

ATAMIZA LAYIK HALE GETİRDİK

Atatürk Heykeli Boyama; Atatürk Anıtı’nın kırılıp dökülen bölgeleri macunlanıp doldurulurken, onarımı yapıldıktan sonra boyandı. Restorasyonu tamamladıktan sonra Heykeltraş Erkan Akyıldız,  Atatürk heykelini altın varak ile boyadı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Atatürk Anıtı’nın önünden 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ” Bu büyük zafer gününde, 30 Ağustos Zafer Bayramımız’da, Karaağaç Mahallemiz’de uzun yıllar önce yapılmış Anıtı, Atamıza layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygımız gereği eski görüntüsünde bırakamazdık. Bu vesileyle Atamız başta olmak üzere, tüm milli mücadele şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı. http://trakyaflashaber.com/mustafa-cetin-den-zafer-pozu/2799/

Avrupa Gazetesi

http://www.avrupagazetecilik.com.tr/kapaklida-ataturk-aniti-yenilendi.html

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Karaağaç Mahallesi’ndeki dev Atatürk Anıtı’nı restore ettirip, yenileyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın Anıtı’nı ona layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygıyla bir kez daha anıyorum.”dedi.
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, uzun yıllardır el sürülmeyen Karaağaç Mahallesindeki meydanda bulunan Atatürk Anıtı’nı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde yenileyerek, bu büyük zaferi kutladı. Başkan Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın heykelini ona layık hale getirdik. Bu vesileyle başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”dedi.


“ATAMIZA LAYIK HALE GETİRDİK”


Atatürk Heykeli Boyama; Atatürk Anıtı’nın kırılıp dökülen bölgeleri macunlanıp doldurulurken, onarımı yapıldıktan sonra boyandı. Restorasyonu tamamladıktan sonra, Atatürk heykeli altın varak ile boyandı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Atatürk Anıtı’nın önünden 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde, 30 Ağustos Zafer Bayramımız’da, Karaağaç Mahallemizde uzun yıllar önce yapılmış Anıtı, Atamıza layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygımız gereği eski görüntüsünde bırakamazdık. Bu vesileyle Atamız başta olmak üzere, tüm milli mücadele şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

4NURAY KÜÇÜK

https://www.kapaklibakis.com.tr/gundem/ataturk-aniti-yenilendi-h5900.html

Kapaklı Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümünde anlamlı bir çalışma gerçekleştirildi.

“SAYGIYLA BİR KEZ DAHA ANIYORUM”

Karaağaç Mahallesi meydanında bulunan Atatürk Anıtı restore ettirilerek, yenilendi. Konuyla ilgili konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın Anıtı’nı ona layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygıyla bir kez daha anıyorum.” dedi.


Uzun yıllardır el sürülmeyen Atatürk Anıtı’nı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde yenilediklerini belirten Çetin, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayarak, “Atatürk Anıtı’nın kırılıp dökülen bölgeleri macunlanıp doldurulurken, onarımı yapıldıktan sonra boyandı. Restorasyonu tamamladıktan sonra, Atatürk heykeli altın varak ile boyandı. Bu büyük zafer gününde, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızda, Karaağaç Mahallemizde uzun yıllar önce yapılmış Anıtı, Atamıza layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygımız gereği eski görüntüsünde bırakamazdık. Bu vesileyle Atamız başta olmak üzere, tüm milli mücadele şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

https://www.cerkezkoyekspres.com/haber/ATATuRK-ANITI-YENiLENDi-4083

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Karaağaç Mahallesi’ndeki dev Atatürk Anıtı’nı restore ettirip, yenileyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın Anıtı’nı ona layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygıyla bir kez daha anıyorum” dedi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, uzun yıllardır el sürülmeyen Karaağaç Mahallesindeki meydanda bulunan Atatürk Anıtı’nı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde yenileyerek, bu büyük zaferi kutladı. Başkan Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın heykelini ona layık hale getirdik. Bu vesileyle başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

“ATAMIZA LAYIK HALE GETİRDİK”

Atatürk Anıtı’nın kırılıp dökülen bölgeleri macunlanıp doldurulurken, onarımı yapıldıktan sonra boyandı. Restorasyonu tamamladıktan sonra, Atatürk heykeli altın varak ile boyandı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Atatürk Anıtı’nın önünden 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde, 30 Ağustos Zafer Bayramımız’da, Karaağaç Mahallemizde uzun yıllar önce yapılmış Anıtı, Atamıza layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygımız gereği eski görüntüsünde bırakamazdık. Bu vesileyle Atamız başta olmak üzere, tüm milli mücadele şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Trakya Gazetesi

http://www.trakyagazetesi.com.tr/genel/ataturk-aniti-yenilendi-h22689.html

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Karaağaç Mahallesi’ndeki dev Atatürk Anıtı’nı restore ettirip, yenileyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın Anıtı’nı ona layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygıyla bir kez daha anıyorum.”dedi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, uzun yıllardır el sürülmeyen Karaağaç Mahallesindeki meydanda bulunan Atatürk Anıtı’nı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünde yenileyerek, bu büyük zaferi kutladı. Başkan Çetin, “Bu büyük zafer gününde Atamızın heykelini ona layık hale getirdik. Bu vesileyle başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”dedi.

“ATAMIZA LAYIK HALE GETİRDİK”

Atatürk Anıtı’nın kırılıp dökülen bölgeleri macunlanıp doldurulurken, onarımı yapıldıktan sonra boyandı. Restorasyonu tamamladıktan sonra, Atatürk heykeli altın varak ile boyandı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Atatürk Anıtı’nın önünden 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bu büyük zafer gününde, 30 Ağustos Zafer Bayramımız’da, Karaağaç Mahallemizde uzun yıllar önce yapılmış Anıtı, Atamıza layık hale getirdik. Aziz hatırasını saygımız gereği eski görüntüsünde bırakamazdık. Bu vesileyle Atamız başta olmak üzere, tüm milli mücadele şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı. 4Hilal Baran Haber Merkezi

TRAKYA GAZETESİ http://www.trakyagazetesi.com.tr/genel/ataturk-aniti-yenilendi-h22689.html

Atatürk Heykeli Boyama; Ayyıldız Heykel Atölyemiz heykeltraşlarının da yer aldığı haber, haber yerel bölgesel ve ulusal basında yayımlandı. Karaağacın simgesi olan Atatürk Heykelini boyama haberi o dönem Kapaklı Belediyesi’nin imajını ciddi anlamda güçlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir