Heykeli Yapılan Ünlüler

0 Comments
Heykeli Yapılan Ünlüler

Heykeli Yapılan Ünlüler: Ayyıldız Heykel Atölyesi olarak, ünlülerin heykellerini uzman heykeltraşlar ile bire bir benzeterek yapıyoruz. Aristoteles  Heykeli, Mimar Sinan Heykeli, Hacı Bekdaş’i Veli Heykeli atölyemizde yapılıyor.

Alparslan Türkeş Heykeli, Bülent Ecevit Heykeli, Nasrettin Hoca Heykeli, Fatih Sultan Mehmet Heykeli, At üzerinde Atatürk Heykeli, Traktör üzerinde Atatürk heykeli, Atatürk ve çocuklar Heykeli, Zübeyde Hanım Heykeli, İsmet İnönü Heykeli yapılır.

Uğur Mumcu Heykeli, Kazım Karabekir Heykeli, Seyit Onbaşı Heykeli, Süleyman Demirel Heykeli, Naim Süleymanoğlu Heykeli, Şehitler anıtı, Atatürk Anıtı, Atatürk büstü, Çanakkale Şehitleri Anıtı, 15 Temmuz Şehitler Anıtı, Zübeyde Hanım Anıtı üretilir.

Çizgi filim karakterleri, sokak heykelleri, park heykelleri ve biblo, rölyef, kabartma, gibi sanatsal tüm eserler, Firmamız Ayyıldız Heykel Sanat Atölyemiz de konusunda uzman heykeltraşlar tarafından, bire bir fotoğrafa bakılarak üretiliyor.

Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Heykeli Yapılan Ünlüler
Atatürk Biblosu
Kabartma Rölyef

 

Heykel Büst ve Anıtı Yapılan İnsanlar

Turgut Özal, Adnan Menderes, Bülent Ecevit, Naim Süleymanoğlu, Pir Sultan Abdal, Aşık Veysel, Nene Hatun, Kara Fatma, Gördesli Şehit Makbule, Seyit Onbaşı, Koca Seyit, Bigalı Mehmet Çavuş, Şerife Bacı, Sütçü İmam, Tayyar Rahmiye, Mehmet Akif Ersoy, Koca Yusuf, Halide Edip Adıvar, Turgut Reis, Lefter, Süleyman Seba, Fahri Korutürk ünlü devlet adamları ile dönemine damga vurmuş insanların büst anıt ve heykelleri yapılmaktadır.

Dünya Genelinde Yapılan Heykeller

Özgürlük Anıtı (Statue of Liberty), ABD, Kurtarıcı İsa (Christ the Redeemer / Cristo Redentor), Brezilyadadır.

Davud Heykeli

(David Statue), İtalya, Büyük Gize Sfenksi (The Great Sphinx), Mısır

Düşünen Adam (The Thinker),

Fransa, Olmec Kafaları (Olmec Colossal Heads),

Meksika, Toprak Askerler (Terracotta Army), Çindedir.

Masal Kahramanları

Nasrettin hoca, Keloğlan, Firet Çakmaktaş, Barni Moloztaş, Vilma

Şirinler Pinokyo gibi masal kahramanlarının heykelleri özellikle oyun parkları ve masal parklarına yapılır.

Heykel Büst ve Anıtı Yapılan İnsanlar olarak, Ayyıldız Heykel ve Sanat Atölyesinde, tarihe damgasını vuran tüm ünlülerin, masal kahramanlarının heykelleri ve büstleri yapılmaktadır.

Ayrıca Ayyıldız Heykel ve Sanat Atölyesinde heykel büst anıt onarım, tamir, boyama, revizyon ve bakım işleri yapılmaktadır.

Atatürk ve diğer ünlülerin Heykel maliyeti, fiyatı boyutlara göre belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir